Giselbert Hoke *
(Warnsdorf/Böhmen 1927-2015 Klagenfurt) "Liegender weiblicher Akt", signiert G Hoke, datiert 1969, mit der Nr.00022, Gouache auf Papier, 57,5 x 78,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
27.11.2019 - 10:54
- Dosažená cena: **
EUR 6.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 4.500,-
Giselbert Hoke *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 27.11.2019 - 10:54 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: